Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej

Powiatowy Urząd Pracy w Sztumie


Z dniem 1 stycznia 2010 r. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Sztumie z/s w Dzierzgoniu powstało Centrum Aktywizacji Zawodowej. Jest to wyspecjalizowana komórka organizacyjna PUP, która realizuje zadania w zakresie usług rynku pracy oraz instrumentów rynku pracy.

Centrum Aktywizacji Zawodowej odpowiada za obsługę osób bezrobotnych i poszukujących pracy nakierowaną na podejmowanie tylko takich działań, które maja wpływać na aktywizację i zatrudnienie swoich klientów, a także za udzielanie kompleksowej pomocy pracodawcom w rozwiązywaniu ich potrzeb i problemów związanych z rynkiem pracy.

Centrum Aktywizacji Zawodowej tworzy dotychczasowy Dział Programów Rynku i Pośrednictwa Pracy.

Centrum Aktywizacji Zawodowej mieści się na parterze budynku Urzędu w Dzierzgoniu.

Telefon (55) 2762250, podczas połączenia proszę tonowo wybrać numer wewnętrzny lub poczekać na zgłoszenie sekretariatu i wskazać dział do przekierowania rozmowy.

Klienci Centrum Aktywizacji Zawodowej są obsługiwani przez następujących pracowników w Dzierzgoniu: 

 Kierownik CAZ  Justyna Ruczkowska  j.ruczkowska@sztum.praca.gov.pl  tel. 55/ 276-22-50 w.40
Pośrednik pracy Barbara Demko-Słabuszewska b.demko@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.50
Pośrednik pracy Agnieszka Wiśniewska a.wisniewska@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.50
Pośrednik pracy Janina Kucharska jkucharska@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.34
Doradca zawodowy Beata Chwesiuk b.chwesiuk@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.48
Specjalista ds. rozwoju zawodowego Michalina Czwerenko m.czwerenko@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.47
Specjalista ds. programów  Lucyna Cirko l.cirko@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.41
 Specjalista ds. rozwoju zawodowego Natalia Piecek n.piecek@praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.49
 Referent ds. aktywizacji  Bożena Nowakowska b.nowakowska@sztum.praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.48
 Specjalista ds. programów - stażysta  Ewa Cylka e.cylka@sztum.praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.43
Specjalista ds. programów Anna  Kraszewska  a.kraszewska@sztum.praca.gov.pl tel. 55/ 276-22-50 w.44

 


Centrum Aktywizacji Zawodowej posiada również swoje Stanowiska Zamiejscowe w Sztumie, na których osoby bezrobotne są obsługiwane przez następujących pracowników:

 Doradca zawodowy  Joanna Dzikowska  j.dzikowska@praca.gov.pl  tel. 55/ 640-68-85 
 Doradca zawodowy  Monika Chmielewska   m.chmielewska@sztum.praca.gov.pl   tel. 55/ 640-68-85
 Pośrednik pracy  Danuta Korda  d.korda@praca.gov.pl  tel. 55/ 640-68-89 
 Pośrednik pracy  Anna Bialic-Knabe  a.bialic-knabe@praca.gov.pl  tel. 55/ 640-68-88 
 Pośrednik pracy  Honorata Cukrowska  h.cukrowska@praca.gov.pl  tel. 55/ 640-68-86 
 Pośrednik pracy  Monika Banach  m.banach@praca.gov.pl  tel. 55/ 640-68-87 

 

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2017 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2016 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2015 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2014 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2013 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2012 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2011 roku.

Sprawozdanie z realizacji programów na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej w 2010 roku.

Wersja do druku Wersja do druku

Liczba odsłon:18964
Treść wprowadził(a): Szałaj Mirosław, 2018-08-01 09:53:03
Treść wytworzył(a): Aleksandra Kiliszewska, 2013-04-11 00:00:00
Poprzednia wersja dokumentu z dnia: 2018-03-20 14:20:12